+48 733 166 163

  Przecław 115/22, 72-005 Przecław

  kontakt@zabscy-stomatologia.pl

Centrum Stomatologii Żabscy - Facebook
Centrum Stomatologii Żabscy - Instagram
Centrum Stomatologii Żabscy Logo

▸ PEŁNY CENNIK

Diagnostyka RTG i Tomografia 3D

Cennik:

 

Konsultacja specjalistyczna


Zdjęcie RTG punktowe


Zdjęcie pantomograficzne


Tomografia CBCT


250 zł


60 zł


150 zł


350 zł


 

Stomatologia w obecnych czasach,  w celu pełnej diagnostyki zmian patologicznych lub w celu określenia dokładnego planu leczenia, wymaga użycia specjalistycznego sprzętu radiologicznego.

W Centrum Stomatologii Żabscy korzystamy z wszystkich obecnie dostępnych na rynku stomatologicznym urządzeń do diagnostyki radiologicznej. Są to:

 

Radiowizjografia

- Służy ona do wykonywania pojedynczych, małoobrazkowych zdjęć rtg i wykorzystywana jest najczęściej w trakcie  leczenia kanałowego, jak również do diagnostyki próchnicy na powierzchni stycznej zębów.

 

Pantomografia

- Jest to najczęściej wykonywane przeglądowe zdjęcie stomatologiczne,  na którym ujęte jest całe uzębienie pacjenta, a także pozostałe struktury anatomiczne szczęki i żuchwy. Jest ono podstawowym zdjęciem wykorzystywanym do ustalenia planu leczenia, zdjęciem bez którego nie obejdzie się żaden chirurg stomatolog, protetyk czy ortodonta.

 

Tomografia CBCT

- Jest to obecnie najlepsze i najdokładniejsze narzędzie radiologiczne wykorzystywane w diagnostyce stomatologicznej. Tomografia daje nam  trójwymiarowy obraz struktur jamy ustnej i kości twarzy. Ze względu na wykorzystanie stożkowej wiązki promieniowania, jest to badanie znacznie krótsze i bezpieczniejsze od tradycyjnej tomografii. Tomografia komputerowa 3D jest nieodzownym elementem przy planowaniu leczenia implantologicznego, przy planowaniu zabiegów rekonstrukcyjnych w obrębie szczęki i żuchwy, jak również przy diagnostyce schorzeń zatok, schorzeń stawów skroniowo-żuchwowych oraz w diagnostyce guzów i torbieli kości twarzoczaszki.

 

Imię i Nazwisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Preferowany termin

Treść wiadomości:

Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych oraz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest ŻABSCY Centrum Stomatologii i Implantologii Lekarze Dentyści sp. p., Osiedle Tęczowe ogrody 7/1, 72-005 Warzymice, Polska NIP 8513243798, REGON 384940599.

▸ WYŚLIJ
▸ WYŚLIJ
Formularz został wysłany.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.

Umów wizytę

Zadzwoń teraz +48 733 166 163

Godziny otwarcia

Dane kontaktowe

Centrum Stomatologii Żabscy

Przecław 115/22, 72-005 Przecław, Polska

 

Adres

|  +48 534 914 610

+48 733 166 163

kontakt@zabscy-stomatologia.pl

Copyright © ŻABSCY Centrum Stomatologii i Implantologii 2024 | Created by BezPoprawek