+48 733 166 163

  Przecław 115/22, 72-005 Przecław

  kontakt@zabscy-stomatologia.pl

Centrum Stomatologii Żabscy - Facebook
Centrum Stomatologii Żabscy - Instagram
Centrum Stomatologii Żabscy Logo

Zespół

Centrum Stomatologii Żabscy - Zespół

Razem tworzymy zgrany i profesjonalny zespół, którego priorytetem jest Twój piękny i zdrowy uśmiech.

Iwona Żabska - Lekarz stomatolog

Iwona Żabska

Lekarz stomatolog

 

___

 

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, którą ukończyła w 2008 roku. Na co dzień w pracy zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i estetyczną, protetyką oraz trudnymi przypadkami z zakresu leczenia kanałowego z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego. 

 

Stale doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach. Pani doktor ukończyła również dwuletnie podyplomowe studia z zakresu medycyny estetycznej twarzy, dzięki czemu zajmuje się w naszym Centrum zabiegami upiększania rejonu twarzy, szyi i dekoltu.

 

Zawsze uśmiechnięta i energetyczna, kocha swoją pracę, lubi trudne wyzwania, dzięki czemu twórczo i z pełnym zaangażowaniem podejmuje leczenie u swoich Pacjentów.

 

Tomasz Żabski - Lekarz stomatolog | Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Tomasz Żabski

Lekarz stomatolog | Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

 

___

 

Absolwent wydziału lekarsko-stomatologicznego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie,  którą ukończył z wyróżnieniem w 2006 roku. Po stażu dyplomowym rozpoczął szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej i w 2014 roku uzyskał tytuł specjalisty. Obecnie pracuje w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Klinicznego PUM w Szczecinie, gdzie zajmuje się głównie trudnymi przypadkami z zakresu chirurgii jamy ustnej, onkologią oraz zabiegami rekonstrukcyjnym w obrębie twarzoczaszki.

 

Uczestnik wielu konferencji, kongresów oraz szkoleń z zakresu chirurgii i implantologii. Swoją wiedzę zdobywał również podczas licznych zagranicznych staży w renomowanych Klinikach Uniwersyteckich w Niemczech. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy ustnej i Implantologii oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem nie tylko ze studentami podczas zajęć akademickich, ale również z innymi lekarzami, prowadząc liczne szkolenia i wykłady. 

 

Żywiołowy i  jednocześnie merytoryczny, zawsze służy fachową wiedzą i wsparciem.

 

Justyna Urbaś - Lekarz stomatolog

Justyna Urbaś

Lekarz stomatolog

 

___

 

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, którą ukończyła w 2010 roku. Aby spełnić oczekiwania Pacjentów stale podnosi swoje kwalifikacje na specjalistycznych kursach i szkoleniach. Dokłada wszelkich starań, aby leczenie było bezbolesne i przebiegało w miłej atmosferze. W swojej praktyce ceni dokładność i precyzję.

 

Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i estetyczną, protetyką, endodoncją, stomatologią dziecięcą a także medycyną estetyczną.

 

Pani Doktor do pracy podchodzi z zaangażowaniem, a wszystkie zabiegi wykonuje z dużym spokojem. Stawia na najwyższą jakość świadczonego leczenia oraz zadowolenie i komfort Pacjentów.

 

W wolnych chwilach ceni sobie czas spędzony z rodziną.

 

Imię i Nazwisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Preferowany termin

Treść wiadomości:

Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych oraz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest ŻABSCY Centrum Stomatologii i Implantologii Lekarze Dentyści sp. p., Osiedle Tęczowe ogrody 7/1, 72-005 Warzymice, Polska NIP 8513243798, REGON 384940599.

▸ WYŚLIJ
▸ WYŚLIJ
Formularz został wysłany.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.

Umów wizytę

Zadzwoń teraz +48 733 166 163

Godziny otwarcia

Dane kontaktowe

Centrum Stomatologii Żabscy

Przecław 115/22, 72-005 Przecław, Polska

 

Adres

|  +48 534 914 610

+48 733 166 163

kontakt@zabscy-stomatologia.pl

Copyright © ŻABSCY Centrum Stomatologii i Implantologii 2024 | Created by BezPoprawek