+48 733 166 163

  Przecław 115/22, 72-005 Przecław

  kontakt@zabscy-stomatologia.pl

Centrum Stomatologii Żabscy - Facebook
Centrum Stomatologii Żabscy - Instagram
Centrum Stomatologii Żabscy Logo

▸ PEŁNY CENNIK

Wybielanie

Cennik:

 

Wybielanie nakładkowe/gabinetowe


1500 zł


Wybielanie jest to procedura stomatologiczna mająca na celu poprawę estetyki zębów poprzez zmianę ich koloru. Obecnie, stosowanie na szeroką skalę w produktach spożywczych różnego rodzaju barwników powoduje, że szkliwo zębów narażone na ich działanie ulega przebarwieniom. Śnieżnobiałe zęby to rzadkość, dlatego też współczesna stomatologia estetyczna, poprzez zabieg wybielania daje pacjentom możliwość przywrócenia pięknego, lśniącego uśmiechu.

W Centrum Stomatologii Żabscy stosowane są dwie podstawowe metody wybielania zębów:

 

Wybielanie nakładkowe

- Pacjent samodzielnie przeprowadza wybielanie w domu przy użyciu specjalnych szyn wykonanych w gabinecie, po wcześniejszym instruktażu lekarza stomatologa. Pacjent codziennie przed snem wprowadza do nakładek specjalny żel wybielający, po czym umieszcza nakładki na zębach. W zależności od pożądanego efektu wybielanie takie stosuje się w okresie od 7 do 14 dni.

 

Wybielanie gabinetowe

- Z reguły jest to zabieg jednowizytowy wykonywany na miejscu w gabinecie, trwa około 1 do 2 godzin, a efekt jest natychmiastowy. Podczas wizyty lekarz zabezpiecza dziąsła, a następnie aplikuje na zęby specjalny żel, który może być aktywowany światłem lasera. Żel ten powoduje wytrawianie barwników z zagłębień szkliwa zębów, tym samym przywraca zębom ich piękną, białą barwę.

 

Po każdym zabiegu wybielania zębów pacjent powinien unikać przez pewien okres mocno barwiących pokarmów i napoi (buraki, czerwone wino, mocna kawa i herbata itp.) w celu utrzymania jak najdłuższego efektu wybielania.

Imię i Nazwisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Preferowany termin

Treść wiadomości:

Wielokrotny wybór

Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych oraz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na niniejsze zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach: dostępu do danych, możliwości ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz o prawie do wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest ŻABSCY Centrum Stomatologii i Implantologii Lekarze Dentyści sp. p., Osiedle Tęczowe ogrody 7/1, 72-005 Warzymice, Polska NIP 8513243798, REGON 384940599.

▸ WYŚLIJ
▸ WYŚLIJ
Formularz został wysłany.
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.

Umów wizytę

Zadzwoń teraz +48 733 166 163

Godziny otwarcia

Dane kontaktowe

Centrum Stomatologii Żabscy

Przecław 115/22, 72-005 Przecław, Polska

 

Adres

|  +48 534 914 610

+48 733 166 163

kontakt@zabscy-stomatologia.pl

Copyright © ŻABSCY Centrum Stomatologii i Implantologii 2024 | Created by BezPoprawek